Jeremy Clarkson zdradza co myśli o nowym Top Gear

Podczas wywiadu z programie Jonathana Rossa, Jeremy Clarkson zdradził co sądzi o nowej wersji programu Top Gear.

Top Gear bez Clarksona, Hammonda i Maya to program, o który wielu mówi, że powinien zmienić nazwę. Trzeba przyznać, że BBC nie do końca radzi sobie z show i popełniło wiele błędów w doborze zarówno formuły, jak i prezenterów.

Niemniej ostatnie dwa sezony w tej samej ekipie były bardzo dobre. Powrót do trzech prezenterów było dobrym posunięciem, a trio w wykonaniu Matt LeBlanc, Chris Harris i Rory Reid sprawdzało się naprawdę nieźle. Niestety show ma kolejny kryzys, gdyż LeBlanc z własnej woli nie przedłużył kontraktu, a Reid został przesunięty do Extra Gear. W ich miejsce pojawią się dwie zupełnie nowe osoby – Paddy McGuinness oraz Andrew Flintoff.

O tym co sądzi o nowym Top Gear i jak wypada on w porównaniu do The Grand Tour zapytany został Jeremy Clarkson podczas wywiadu w The Jonathan Ross Show. Jego odpowiedź jest do bólu szczera.

Jeremy Clarkson zdradza co myśli o nowym Top Gear


WRC, ten news też skopiujecie do siebie bez większych zmian i bez podania źródła?

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Jeremy Clarkson zdradza co myśli o nowym Top Gear

  • 30 kwietnia 2019 at 23:18
    Permalink

    Tak ciężko streścić, przetłumaczyć fragment wypowiedzi Clarcsona i umieścić w artykule? Ewidentnie autor “artykułu” pracuje na szybko i niechlujnie. Nie pozdrawiam Pana redaktorzynę

    Reply

Dodaj komentarz